SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
197 593 €
(4 033 € / m²)
Verkauf
3
1
49 m²
Warszawa

schlafzimmer3
wohnung49 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Atuty: Słoneczne mieszkanie, z dużą ilością punktów świetlnych oraz wyszukanym stylem, w pełni stwarza warunki do wypoczynku i komfortowego codzienne...

Boden:
1. Etage von 10
Alter des Angebots: 4Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Warszawa
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REMAX POLSKA

Grzegorz Sikorski