SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
111 846 €
(3 857 € / m²)
Verkauf
1
1
29 m²
Łochowska, Warszawa

schlafzimmer1
wohnung29 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Serdecznie zapraszam na DZIEŃ OTWARTY we wtorek 19/05/2026 r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Kupujący nie płaci prowizji, ani PCC (w cenę w...

Boden:
4. Etage von 4
Alter des Angebots: 11Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Łochowska, Warszawa
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

WE DO ESTATES WE DO ESTATES

Maciej Harasim