SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
115 318 €
(1 860 € / m²)
Verkauf
2
1
62 m²
Czerwonych Klonów, Tarnów

schlafzimmer2
wohnung62 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Stylowe mieszkanie premium w zielonej części miasta - Mościcach
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,96 m2, położone na...

möbliert
Alter des Angebots: 340Tage
Aktualisiert: 296Tage

Ortschaften

Czerwonych Klonów, Tarnów
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MR Nieruchomości

Marcin Rzepka