SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
122 532 €
(1 013 € / m²)
Verkauf
4
1
121 m²
Józefa Dwernickiego, Przemyśl

schlafzimmer4
wohnung121 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Sprzedam piętro domu 121 m + udział w działce, Kazanów, Przemyśl
Ofertą sprzedaży jest duże przestronne mieszkanie, stanowiące samodzielne piętro w b...

Parameter

Generiert aus KI

SichtHolzbodenKaminSeparate kücheKorridorDuschkabine

Boden:
1. Etage von 3
Alter des Angebots: 75Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Józefa Dwernickiego, Przemyśl
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Agencja nieruchomości "POLSKIE MIESZKANIE"

Robert - Agencja nieruchomości "Polskie mieszkanie"