SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
134 714 €
(3 962 € / m²)
Verkauf
2
1
34 m²
Ryszarda Knosały, Olsztyn

schlafzimmer2
wohnung34 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż nowoczesne 2‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Ryszarda Knosały 7A w Olsztynie.Lokaliz...

Andere
Alter des Angebots: 124Tage
Aktualisiert: 124Tage

Ortschaften

Ryszarda Knosały, Olsztyn
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

GOOD-LIFE

Dominik Jasiński