SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
108 639 €
(2 650 € / m²)
Verkauf
2
1
41 m²
Cynamonowa, Lublin

schlafzimmer2
wohnung41 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku PCC i bez prowizji od Kupującego.

Andere
Alter des Angebots: 351Tage
Aktualisiert: 233Tage

Ortschaften

Cynamonowa, Lublin
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Biuro Nieruchomości KWADRAT

Wojciech Gocki