SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
199 009 €
(3 373 € / m²)
Verkauf
3
2+
59 m²
Generała Augusta Fieldorfa-Nila, Kraków

schlafzimmer3
wohnung59 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

SŁONECZNE, 3-POKOJOWE Z KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ KROWODRZA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,71 m2, położon...

Boden:
1. Etage von 7
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Generała Augusta Fieldorfa-Nila, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BRACIA SADURSCY

Elżbieta Rudek