SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
164 892 €
(5 319 € / m²)
Verkauf
2
1
31 m²
Filarecka, Kraków

schlafzimmer2
wohnung31 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

✔ LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Filareckiej w Krakowie, na poziomie -1 w kamienicy z 1952 roku. Jest to lokal mieszkalny z księgą ...

Boden:
-1. Etage von 2
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Filarecka, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Livinder

Ewelina Haszczyc