SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
97 355 €
(2 950 € / m²)
Verkauf
2
1
33 m²
Jana Samsonowicza, Kielce

schlafzimmer2
wohnung33 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 33,13 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonow...

Boden:
1. Etage von 3
Alter des Angebots: 8Tage
Aktualisiert: 6Tage

Ortschaften

Jana Samsonowicza, Kielce
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski