SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
101 271 €
(1 315 € / m²)
Verkauf
4
1
77 m²
Generała Józefa Kustronia, Grudziądz

schlafzimmer4
wohnung77 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Grudziądz, os. Lotnisko, ul. KustroniaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powi...

Boden:
4. Etage von 4
Alter des Angebots: 17Tage
Aktualisiert: 17Tage

Ortschaften

Generała Józefa Kustronia, Grudziądz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Michał Jaszewski