SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
164 813 €
(2 010 € / m²)
Verkauf
4
1
82 m²
Warszawska, gmina Sobótka

schlafzimmer4
wohnung82 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Inwestycja składa się z niewielkich, 3-piętrowych budynków mieszczących po kilkanaście mieszkań. Nowoczesne, proste bryły kryte spadzistymi dachami d...

Andere
Alter des Angebots: 453Tage
Aktualisiert: 453Tage

Ortschaften

Warszawska, gmina Sobótka
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN