SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
82 303 €
(914 € / m²)
Verkauf
4
1
90 m²
Stajkowo, gmina Lubasz

schlafzimmer4
wohnung90 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w miejscowości Stajkowo , w gminie Lubasz, powiat czarnkowsko-trzcianecki (woj. wielkopols...

Andere
Alter des Angebots: 110Tage
Aktualisiert: 17Tage

Ortschaften

Stajkowo, gmina Lubasz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

FURMAN24

Katarzyna Pudłowska