SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
122 541 €
(1 726 € / m²)
Verkauf
4
1
71 m²
Kościelna, gmina Dziwnów

schlafzimmer4
wohnung71 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż mieszkanie położone w nadmorskiej miejscowości Dziwnów.
Atrakcyjna lokalizacja - wokół dużo terenów zielonych.

Boden:
3. Etage von 4
Alter des Angebots: 28Tage
Aktualisiert: 28Tage

Ortschaften

Kościelna, gmina Dziwnów
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Żaneta Hromińska