SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
70 214 €
(2 340 € / m²)
Verkauf
1
1
30 m²
Na Stoku, gmina Brody

schlafzimmer1
wohnung30 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o pow. 30,7 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim...

Boden:
2. Etage von 4
Alter des Angebots: 60Tage
Aktualisiert: 5Tage

Ortschaften

Na Stoku, gmina Brody
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

PROPERCO SARACEN

Agata Grela