SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
220 982 €
(3 027 € / m²)
Verkauf
3
1
73 m²
Roalda Amundsena, Gdańsk

schlafzimmer3
wohnung73 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Opis
 
Oferuję Państwu słonecznie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 w Gdańsku Piecki-Migowo przy ul. Amundsena.Mieszkanie składa się z:

Andere
Alter des Angebots: 456Tage
Aktualisiert: 455Tage

Ortschaften

Roalda Amundsena, Gdańsk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Elżbieta Raj