SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
131 505 €
(4 871 € / m²)
Verkauf
1
1
27 m²
Mostek, Gdańsk

schlafzimmer1
wohnung27 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – apartament z ogródkiem przy Opływie Motławy Na sprzedaż w pełni wypos...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 48Tage
Aktualisiert: 12Tage

Ortschaften

Mostek, Gdańsk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak