SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
206 583 €
(2 830 € / m²)
Verkauf
3
1
73 m²
Małopolska, Częstochowa

schlafzimmer3
wohnung73 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Biuro MEROSS Nieruchomości przedstawia do sprzedażymieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Parkitka w Częstochowie.Mieszkanie urządzone pod klucz z najwy...

Andere
Alter des Angebots: 191Tage
Aktualisiert: 173Tage

Ortschaften

Małopolska, Częstochowa
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MEROSS NIERUCHOMOŚCI

Meross Nieruchomości