SUPA24
1 236 000 €
(166 € / m²)
Verkauf
3
1
7.455 m²
Tinjan, Općina Tinjan

schlafzimmer3
wohnung7.455 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

U BLIZINI TINJANA PRODAJE SE TURISTIČKO NASELJE KOJE SE SASTOJI OD 11 MONTAŽNIH KUĆA OD KOJIH SU DVIJE OSMIŠLJENE KAO ZAJEDNIČKI PROSTOR ZA DRUŽENJE, ...

Andere
Alter des Angebots: 487Tage
Aktualisiert: 467Tage

Ortschaften

Tinjan, Općina Tinjan
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Royal nekretnine

Poslovnica 1