SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
280 000 €
(5 385 € / m²)
Verkauf
2
1
52 m²
Općina Privlaka

schlafzimmer2
wohnung52 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

PRIVLAKA, ZADAR - S6 Luksuzna novogradnja u 2. redu do mora

Predstavljamo vam novi projekt luksuzne novogradnje u poznatom turističkom odredištu - Pr...

Andere
Alter des Angebots: 118Tage
Aktualisiert: 112Tage

Ortschaften

Općina Privlaka
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Dux nekretnine d.o.o.

Danijela Majdandžić