SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
169 500 €
(2 974 € / m²)
Verkauf
2
1
57 m²
Draga, Općina Omišalj

schlafzimmer2
wohnung57 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

OTOK KRK, NJIVICE - Jednosobni apartman u prizemlju s okućnicom

Sastoji se od spavaće sobe, hodnika, kupaonice, prostora dnevnog boravka, kuhinje i b...

Andere
Alter des Angebots: 280Tage
Aktualisiert: 23Tage

Ortschaften

Draga, Općina Omišalj
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Dux nekretnine d.o.o.

Dean Karabaić