SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
245 770 €
(4 096 € / m²)
Verkauf
1
1
60 m²
Katikulić, Općina Medulin

schlafzimmer1
wohnung60 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Prodajemo stan s privatnim vrtom u prizemlju oznake AM4, luksuzne novogradnje, na svega 200 metara od mora i šetnice! Zgrada se sastoji od 8 stanova, ...

Andere
Alter des Angebots: 217Tage
Aktualisiert: 172Tage

Ortschaften

Katikulić, Općina Medulin
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Rebecca d.o.o.

Adriana Tošić