SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
186 000 €
(2 514 € / m²)
Verkauf
3
1
74 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

schlafzimmer3
wohnung74 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Posredujemo u prodaji stana 2S+DB, površine 74m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, hodnika i kupaonice.

Andere
Alter des Angebots: 478Tage
Aktualisiert: 468Tage

Ortschaften

Podmurvice, Grad Rijeka
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Royal nekretnine

Viktorija Vlahov Šustar