SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
139 000 €
(1 716 € / m²)
Verkauf
3
1
81 m²
Svilno, Grad Rijeka

schlafzimmer3
wohnung81 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Novi stan u našoj ponudi - etaža za adaptaciju smještena na prvom katu manje zgrade u Svilnom, samo 10 minuta vožnje od centra Rijeke. Nekretnina se n...

Andere
Alter des Angebots: 339Tage
Aktualisiert: 110Tage

Ortschaften

Svilno, Grad Rijeka
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Codex nekretnine

Sandro Vrsalović