SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
1 660 000 €
(6 975 € / m²)
Verkauf
5
2+
238 m²
Grad Opatija

schlafzimmer5
wohnung238 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

U ponudi je luksuzan stan u vrhunskoj novogradnji u Opatiji s panoramskim pogledom!

Ova luksuzna dvoetažna nekretnina prostire se na prizemlje i prvi...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Grad Opatija
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Four nekretnine d.o.o.

Predrag Maras