SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
950 000 €
(7 480 € / m²)
Verkauf
3
2+
127 m²
Grad Opatija

schlafzimmer3
wohnung127 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Luksuzni penthouse površine 127 m2 smješten u novogradnji na atraktivnoj lokaciji s panoramskim pogledom na more i otoke!

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Grad Opatija
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Four nekretnine d.o.o.

Lucijan Uravić