SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
380 000 €
(6 667 € / m²)
Verkauf
2
1
57 m²
Grad Opatija

schlafzimmer2
wohnung57 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

KVARNER, OPATIJA - Stan u prizemlju povijesne vile s vlastitim vrtom i ulazom: mirna oaza blizu mora

U ponudi je šarmantan stan smješten u prizemlju...

Andere
Alter des Angebots: 11Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Grad Opatija
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Dux nekretnine d.o.o.

Višnja Torić