SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
309 000 €
(3 635 € / m²)
Verkauf
4
1
85 m²
Na Placu, Grad Krk

schlafzimmer4
wohnung85 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Na mirnoj lokaciji u gradu Krku smješten je ovaj prostrani trosobni apartman koji se proteže kroz dvije etaže, spajajući udobnost, funkcionalnost i me...

Andere
Alter des Angebots: 421Tage
Aktualisiert: 396Tage

Ortschaften

Na Placu, Grad Krk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

My Adriatic d.o.o.

Igor Popović