SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
795 000 €
(4 760 € / m²)
Verkauf
4
2+
167 m²
Na Placu, Grad Krk

schlafzimmer4
wohnung167 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Na atraktivnoj lokaciji u gradu Krku, svega 600 metara od mora, nalazi se luksuzni dvoetažni apartman koji spaja vrhunski komfor, elegantan dizajn i p...

Andere
Alter des Angebots: 420Tage
Aktualisiert: 175Tage

Ortschaften

Na Placu, Grad Krk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

My Adriatic d.o.o.

Igor Popović