SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
229 000 €
(5 205 € / m²)
Verkauf
2
1
44 m²
Grad Crikvenica

schlafzimmer2
wohnung44 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Prodaje se atraktivan stan u strogom centru Crikvenice, ukupne površine 44.17m², idealan za ugodan život ili kao izvrsna investicija za turistički naj...

Andere
Alter des Angebots: 9Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Grad Crikvenica
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Millennium nekretnine exclusive

Tanja Šarić