SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
329 000 €
(3 463 € / m²)
Verkauf
4
1
95 m²
Grad Biograd na Moru

schlafzimmer4
wohnung95 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Biograd na Moru, jedan od najpoznatijih nautičkih i turističkih centara na Jadranu, nudi savršen spoj mora, prirode i urbanog života. Grad je poznat p...

Andere
Alter des Angebots: 18Tage
Aktualisiert: 18Tage

Ortschaften

Grad Biograd na Moru
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Lovre Čavara