SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
120 000 €
(3 000 € / m²)
Verkauf
1
1
40 m²
Ηρώων, Δήμος Καλαμάτας

schlafzimmer1
wohnung40 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Διατίθεται προς πώληση φωτεινό διαμέρισμα 40τ.μ., σε απόσταση μόλις 200 μέτρων από τη θάλασσα και 2χλμ από το κέντρο της Καλαμάτας.

Elektrisch
Alter des Angebots: 63Tage
Aktualisiert: 63Tage

Ortschaften

Ηρώων, Δήμος Καλαμάτας
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REMAX PROPERTIES INVESTMENT KALAMATA