SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
148 600 €
(2 008 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
74 m²
Обзор, Варна

schlafzimmeratypical
wohnung74 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Двустаен, панорамен апартамент, находящ се в нова тухлена сграда, с асансьор, въведена в експлоатация през 2024 година. Апартаментът е с площ от 74 кв...

Andere
Alter des Angebots: 8Tage
Aktualisiert: 8Tage

Ortschaften

Обзор, Варна
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА