SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
330 949 €
(1 818 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
182 m²
Проф. Камен Проданов, Варна

schlafzimmeratypical
wohnung182 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Панорамен тристаен апартамент с морска гледка и голяма открита тераса на последен етаж от сградата. ЗП: 87,70 кв.м., Открита тераса: 66,78 кв.м., О...

Andere
Alter des Angebots: 22Tage
Aktualisiert: 22Tage

Ortschaften

Проф. Камен Проданов, Варна
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС