SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
185 000 €
(2 643 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
70 m²
Д-р Пискюлиев, Варна

schlafzimmeratypical
wohnung70 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

462507 Продавам двустаен апартамент в нова жилищна сграда, находяща се в идеалния център на гр. Варна. Намира се на пешеходно разстояние от Държавна ...

Andere
Alter des Angebots: 25Tage
Aktualisiert: 25Tage

Ortschaften

Д-р Пискюлиев, Варна
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

МИРЕЛА - гр. ВАРНА