SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
85 000 €
(1 232 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
69 m²
Спиридон Грамадов, Търговище

schlafzimmeratypical
wohnung69 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ЕРА ИмотиТе предлага Двустаен апартамент в новострояща се сграда с Акт 15 (Акт 16 до края на годината) в кв. Вароша, гр. Търговище. Апартаментът е с ...

Andere
Alter des Angebots: 9Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Спиридон Грамадов, Търговище
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ЕРА ИМОТИТЕ