SUPA24
252 000 €
(2 598 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
97 m²
ж.к. Люлин 7, София

schlafzimmeratypical
wohnung97 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Просторен тристаен апартамент с Акт 16 срещу метростанция 'Люлин'. Имотът е с площ от 97 кв.м.,разположен на 3-ти, среден етаж. Рзпределение, както сл...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

ж.к. Люлин 7, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ