SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
144 457 €
(2 124 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
68 m²
Никола Станчев, София

schlafzimmeratypical
wohnung68 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Двустаен апартамент със ЗП 57,61 кв.м. Подземни паркоместа - 25 000 , подземни гаражи - 30 000 . Върху парцел с площ 6141 кв.м., е проектиран съвреме...

Andere
Alter des Angebots: 6Tage
Aktualisiert: 6Tage

Ortschaften

Никола Станчев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТЕКА