SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
108 000 €
(2 298 € / m²)
Verkauf
1
1
47 m²
Проф. Марин Бъчваров, София

schlafzimmer1
wohnung47 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Предлагаме ви стилно жилище със статут на Апартамент, тип студио в жилищен комплекс в кв. Витоша, София идеално за лично ползване или като надеждна ...

Andere
Alter des Angebots: 39Tage
Aktualisiert: 39Tage

Ortschaften

Проф. Марин Бъчваров, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

СОФИЯ ИМОТИ