SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
189 900 €
(2 261 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
84 m²
Мара Бунева, София

schlafzimmeratypical
wohnung84 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

КУПИ ЗА EUR 711 на месец! !!! ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА!!! БЕСТ СЕЛЪРС предлага на Вашето внимание тристаен апартамент. За да не изпуснете този имот, обад...

Andere
Alter des Angebots: 41Tage
Aktualisiert: 41Tage

Ortschaften

Мара Бунева, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

БЕСТ СЕЛЪРС ЕООД