SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
268 000 €
(2 351 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
114 m²
Адам Мицкевич, Шумен

schlafzimmeratypical
wohnung114 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и запо...

Andere
Alter des Angebots: 31Tage
Aktualisiert: 31Tage

Ortschaften

Адам Мицкевич, Шумен
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТИ ТОМОВ