SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
155 000 €
(2 385 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
65 m²
бул. Ришки проход, Шумен

schlafzimmeratypical
wohnung65 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Двустаен апартамент НОВО строителство, преустроен в ТРИСТАЕН - кв.Добруджански! Състои се от: кухня с трапезария, ДВЕ спални, баня и тоалет в едно пом...

Andere
Alter des Angebots: 37Tage
Aktualisiert: 37Tage

Ortschaften

бул. Ришки проход, Шумен
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СИЛВИ