SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
78 000 €
(1 300 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
60 m²
Разград

schlafzimmeratypical
wohnung60 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Продава се двустаен апартамент в централната част на ж.к. Орел! Разполага с просторна кухня с тераса, една спалня, хол, баня с тоалетна и маза. ПВЦ!...

Andere
Alter des Angebots: 4Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Разград
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС