SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
151 000 €
(1 589 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
95 m²
Черковна, Поморие

schlafzimmeratypical
wohnung95 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Ексклузивна Оферта! Предлагаме за продажба многостаен апартамент в стария град на Поморие. От апартамента има панорамна гледка към езерото, а плажа е ...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Черковна, Поморие
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ПРЕМИЕР