SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
56 900 €
(2 107 € / m²)
Verkauf
1
1
27 m²
1-ва, Несебър

schlafzimmer1
wohnung27 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Interiér působí světlým a vzdušným dojmem. Díky velkým oknům a vstupu na terasu sem proudí dostatek denního světla a celý prostor má příjemnou dovolen...

möbliert
Alter des Angebots: 7Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

1-ва, Несебър

Öffentliche Einrichtungen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev