SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
73 000 €
(1 622 € / m²)
Verkauf
1
1
45 m²
Иван Вазов, Несебър

schlafzimmer1
wohnung45 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ID 34222980 Цена: 73 000 евро Населено място: Несебър Стаи: 1 Обща площ: 45 кв.м Етаж: 3 Такса поддръжка: 120 евро годишно Етап на строителство: Акт 1...

Andere
Alter des Angebots: 14Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Иван Вазов, Несебър
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ОАЗИС