SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
110 000 €
(1 486 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
74 m²
бул. България

schlafzimmeratypical
wohnung74 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Тристаен апартамент, 74 кв.м. без общите части, западно изложение с красива гледка. Високи тавани (3 м), измазани стени и тавани. Баня за ремонт. Изба...

Andere
Alter des Angebots: 13Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

бул. България
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ