SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
29 600 €
(1 345 € / m²)
Verkauf
1
1
22 m²
ж.к. Дружба 3

schlafzimmer1
wohnung22 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

'АДРЕС' недвижими имоти предлага ателие на 5 минути от Медицинския университет в квартал ' Дружба'3. Имотът е с площ от 22 кв.м. като има кухненска ча...

Andere
Alter des Angebots: 8Tage
Aktualisiert: 8Tage

Ortschaften

ж.к. Дружба 3
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН