SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
209 100 €
(1 700 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
123 m²
бул. Освобождение

schlafzimmeratypical
wohnung123 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Оферта 69278 - Прекрасни просторни жилища за продажба в НОВА СГРАДА в близост до търговски център, големи вериги магазини, паркове и учебни заведения!...

Andere
Alter des Angebots: 25Tage
Aktualisiert: 25Tage

Ortschaften

бул. Освобождение
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ