SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
63 749 €
(1 417 € / m²)
Verkauf
1
1
45 m²
Николай Коперник

schlafzimmer1
wohnung45 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

оф.25528 ПРЕД АКТ 14! СРЕДЕН ЕТАЖ! Предлагаме Ви да закупите просторен едностаен апартамент със следното разпределение: Голяма стая с кухненски бокс,...

Andere
Alter des Angebots: 35Tage
Aktualisiert: 35Tage

Ortschaften

Николай Коперник
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ