SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
104 178 €
(1 120 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
93 m²
бул. Освобождение

schlafzimmeratypical
wohnung93 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ОФЕРТА 10306 ТОП ЛОКАЦИЯ! НОВОСТРОЯЩА СГРАДА! АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви предлага СТРАХОТЕН НОВ апартамент в един от предпочитаните квартали на гр. Пл...

Andere
Alter des Angebots: 43Tage
Aktualisiert: 43Tage

Ortschaften

бул. Освобождение
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ